Reference

Co o nás říkají zákazníci.

Zde si můžete přečíst reference, které jsme obdrželi od zákazníků, kteří ve svých organizacích používají evidenci pohodlne.info.

Taneční škola Chlopčík

Činnost jakékoliv taneční školy není jen o vlastní taneční výuce, ale především o organizační a administrativní práci. Tuto časově náročnou činnost si v Taneční škola Chlopčík dělám sám, a proto jsem hledal možnost, jak vše zjednodušit a zefektivnit.

Obrátil jsem se na společnost VRK plus s.r.o., která pro mne upravila jejich komplexní evidenční systém přesně podle mých požadavků. Oceňuji maximálně vstřícný a proaktivní přístup vývojářů, kteří vše doladili dle mých představ. Díky tomu mám všechna potřebná data dostupná odkudkoliv a celá administrativa taneční školy je nyní pro mne mnohem jednodušší a časově méně náročná. Evidenční systém zahrnuje úvodní zpracování on-line elektronických přihlášek včetně on-line plateb zápisného i kurzovného samozřejmě s jejich automatickým párováním a rozesíláním potvrzujících mailů, možností hromadné korespondence dle nejrůznějších kriterií, objednávání vstupenek na půlkolony, závěrečné i na plesy samozřejmě opět včetně on-line plateb. To vše pod jednou střechou na portále Pohodlné.info.

Všem tanečním školám tento systém vřele doporučuji.

Zdeněk Chlopčík, taneční mistr

Penati Golf Club

Náš klub potreboval prehľadnú, praktickú a bezpečnú evidenciu klubových členov. Databázový systém pohodlne.info spĺňa naše predstavy. Oceňujeme, že bol prispôsobený na mieru našich potrieb, ktoré sa líšili od praxe iných golfových klubov. Rovnako tak vyzdvihujeme profesionálny klientsky servis, kedykoľvek potrebujeme s čímkoľvek poradiť alebo vyvinúť nové funkcionality, tím “pohodlne.info” nám je vždy promptne k dispozícii. Databázový systém pohodlne.info využívame nielen na registráciu a evidenciu klubových členov, ale aj na správu pohľadávok, sledovanie príjmov a nedoplatkov členských poplatkov, prípravu rôznych štatistík ako aj pravidelnú komunikáciu s členmi klubu.

Andrea Kyškynová, tajomník klubu

Aikido SKP Ostrava

Evidence pohodlne.info nám velmi pomohla zefektivnit práci s členskou základnou především co se týče evidence samotných členů, přehledu veškerých plateb a v neposlední řadě také organizaci různých seminářů či akcí jako je dětská letní škola nebo příprava podkladů pro žádosti o dotace.

Velmi vstřícná, rychlá a otevřená komunikace ze strany autorů je pouze jednou z vynikajících vlastností evidence. Autoři jsou ochotni poslouchat své zákazníky a vyjít vstříc jejich návrhům a požadavkům. Velkým plusem bylo, po domluvě, převedení veškerých dat ze starého systému do nové evidence, takže jsme neztratili žádnou historii. Velmi rádi používáme evidenci a těšíme se na další rozvoj, nové funkčnosti a spolupráci s autory.

Zdeněk Velart, sekretář klubu

Park Golf Club Ostrava, Šilheřovice

Již první předvedení systému nás přesvědčilo o jeho využití v našem klubu. Při velkém množství našich členů je informační systém pohodlne.info nepostradatelný pomocník pro všechny naše pracovníky.

Struktura členství je u nás poměrně komplikovaná a plná výjimek. Všechna nastavení upravili podle našich zvyklostí, propojili potřebné informace, zaškolili požadované pracovníky. Na úpravách, které potřebujeme, se dá s výrobcem software vždy snadno domluvit. Je to živý organismus v pozitivním vývoji.

Ing. Pavel Pniak, sekretář klubu

UNITOP

Evidence nám určitě hodně pomohla zefektivnit práci se členskou základnou, vše je přehledné a jednoduché, možnost rychlého filtrování dle přímo našich potřeb a požadavků. Možnost spravovat evidenci členů odkudkoliv a tím tak pružněji reagovat na jakékoliv podněty členů. Evidence nám také zjednodušila přehled plateb a různých poplatků v rámci klubu, evidování ekonomiky je jasné a přehledné, jakožto i možnost evidování akcí, událostí a závodů a samozřejmě pro nás s tím spojená možnost hromadné korespondence, která veškerou komunikaci hodně zjednodušuje. Třešničkou je suprová a rychlá podpora ze strany vývojáře.

Děkujeme za bezvadný produkt a věříme ve skvělou spolupráci i v budoucnu.

Jan KUBÍČEK, evidence čl. základny

Circus! Dance Studio

Poprvé jsme systém využily na soutěži Pole Princess 2023 a musíme říct, že systém fungoval bez problému. Odpadla nám administrativa v excelovských tabulkách a vyhledávání a kontrolování informací na různých místech našeho počítače. Se systémem jsme měli vše na jednom místě.

Systém jsme začaly používat i při registraci na naše kurzy. Zprvu to byla velká výzva, ale společně s podporou, kterou jsme kontaktovaly jsme to zvládly. Moc děkujeme za Vaši pomoc!!!

Lenka Betušová

TJ JISKRA

Administrativní program Pohodlné.info používáme již několik let. Pořízení bylo z důvodu vedení členské základny, tak aby byl přehled o všech členech. Postupem času jsme přidávali e-mailovou komunikaci a členské příspěvky.Seznamování s programem nebylo nikterak složité a infolinka funguje dokonale.Dnes již využíváme velkou část programu a nadále se seznamujeme s novými funkcemi.

Co je pro nás velmi důležité, je propojení programu s ČUS a US, kam zasíláme data o členské základně.

Pro nás sportovce je to velmi dobrý program.

Luděk Špiller, administrativní pracovník

Working Equitation Česká republika

Oslovili jsme VRK plus s.r.o s tím, že bychom kromě osob, potřebovali evidovat i právnické osoby (jako členy), tak i koně. Byla jsem mile překvapena přístupem a ochotou. Postarali se i o přesun dat ze staré databáze. Profesionálně naslouchali našim potřebám. Dodržovali dohodnuté termíny a co nevidět jsme mohli v databázi pracovat. Rozhodně doporučujeme každému spolku, který si chce ulehčit práci. Přihlašovaní nových členů je teď mnohem jednodušší. I členové mají možnost vidět členskou sekci a vše vypadá více profesionálně i z naší strany. Nyní využíváme jak online přihlášky do spolku, tak online banku – máme napojené příchozí platby a tím jednodušší přehled placených příspěvků. Vyhovuje nám zasílání hromadných mailů (kdy si sami můžeme vymezit skupiny, komu co posílat) Výhodou je také vytvoření události (závody, školení, schůze apod.), kde pak celou ekonomiku a přihlášení řešíme přes stejný systém.

Tuto evidenci vřele doporučujeme i menším jezdeckým klubům, které chtějí mít svou evidenci jednodušší. Především, pokud využíváte dotace od Národní sportovní agentury, nebo jestli jste pod Českou unií sportu. Evidence Pohodlne.info má skvělé exporty členů v Excelu, které můžete rovnou nahrát do těchto dvou organizací.

Marie Růžičková, člen Výkonného výboru

KLUB CHOVATELŮ JEZEVČÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY z.s.

Informační systém “pohodlne.info” umožňuje našemu chovatelskému klubu efektivně a přehledně vést členskou evidenci. Při počtu více jak 1500 členů, musí nastoupit profesionální řešení a není možné spoléhat se improvizace. Už ve svém základu řeší “pohodlne.info” většinu základních problémů členské evidence. Aktuální informace jsou dostupné odkudkoliv. Naplňuje směrnici GDPR. Má propracovaný systém evidence plateb. Můžeme hromadně komunikovat se členy. Umožňuje použití on-line přihlášek do klubu. Bonusem je pak on-line evidence akcí.

Vše je umocněno naprosto profesionálním přístupem firmy VRK plus s.r.o. Nebyl problém získat informace nebo se nechat proškolit. Firma velmi proaktivně zjišťovala naše potřeby a hledala jejich řešení. Úvodní migrace dat a přizpůsobení systému naší bance bylo ze strany podpory naprostou samozřejmostí. Nedocházelo k rozporům mezi sliby a realitou, což není příliš obvyklé. Všechny tyto skutečnosti dovedu jako dlouholetý IT analytik náležitě ocenit.

Jaroslav Horský, člen výboru – IT referent

Taneční kavárna z.s.

Musím sdílet svou nadšenou zkušenost s tímto systémem! Pro náš malý spolek představuje jednoduchou a přehlednou evidenci členů, což nám ulehčilo život. Obesílání klientů formou mailu je nyní hladké a efektivní. Díky jednoduchému výběru poplatků máme lepší kontrolu nad financemi a zároveň jsme zaznamenali nárůst návštěvnosti našich akcí. Tento systém stojí za to a opravdu nám pomohl. Všem mohu doporučit.

Ivo Šnajdr