Partneři

Na provozu a službách portálu pohodlne .info (detske-tabory .infoceske-skoly .info) se podílejí následující partneři:

  • VRK plus s.r.o. - společnost poskytující informační systémy školám, sportovním oddílům, dětským táborům.
  • Ján Pospěch a Ing. Martin Gelnár - autoři portálu detske-tabory .info
Vývoj produktu podpořil v roce 2022 Moravskoslezský kraj finanční dotací na stáže studentů, kteří se zapojili do programování některých modulů.
 
 

Hlavní partneři:

Naší prioritou je spokojený zákazník. Nabízíme především osobní přístup a individuální tisková řešení. Zajistíme Vám grafický návrh, včetně jeho tiskové realizace. Najdete nás v Copycentrech v Ostravě a Opavě. Těšíme se na Vás. Jsme také součástí firmy XORS OFFICE, spol. s r.o., která zajišťuje prodej, pronájem a servis zařízení XEROX.

Další partneři:

Výrobky SPORTIQUE jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Používají zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků, nepoužívají žádné tuky a suroviny živočišného původu.  Cílem je maximálně zpříjemnit a usnadnit každodenní pracovní i sportovní aktivity. 

 

Hlavním cílem centra je především poskytovat široké veřejnosti adekvátní informace týkající se japonské kultury, sdružovat skupiny zájemců o tuto kulturu, pořádat kulturní akce s japonskou tematikou či vzdělávací workshopy, semináře a kurzy pro veřejnost, ukázky japonských bojových umění a mnoho dalšího.

 

Internetový a kamenný obchod s kompletním sortimentem pro bojové sporty.

 

Taneční škola Chlopčík pořádá pravidelně taneční kurzy nejen pro studenty středních škol, ale i pro dospělé. Lekce jsou vedeny profesionálem v oboru Zdeňkem Chlopčíkem.

 

Máte-li zájem stát se partnerem portálu pohodlne .info, ozvěte se nám na mail info@pohodlne.info.