O nás

Kdo jsme

Jsme rodinná firma s 30letou tradicí ve vývoji informačních systémů. Ve volném čase pracujeme v různých spolcích na různých pozicích (jako učitel, trenér či firma pomáhající školám) a tak víme, jak složité je vše správně evidovat, vést a organizovat. A právě proto vám chceme a můžeme pomoci!

Podnikat jsme začali v roce 1993 po ukončení studia na vysoké škole, nejprve jako fyzická osoba, od roku 2008 formou právnické osoby. Naše hlavní zaměření jsou informatické služby. Dělali jsme různá školení, studie, analýzy firemních procesů a optimalizace systému řízení, implementace SAP. Vytváříme pro naše zákazníky také informační systémy na klíč.

Po celou dobu se ale naše společnost orientuje především na tvorbu vlastních informačních systémů a počítačových aplikací určených převážně pro vzdělávací instituce, sportovní kluby či volnočasové organizace.

Od roku 2004 vyvíjíme náš stěžejní produkt Smile určený školám pro tvorbu, úpravu a aktualizace školních vzdělávacích programů, na který navazují další dva moduly - Tematické plány a modul pro komplexní nastavení vyučování Výuka. Pro slovenské ministerstvo školství jsme vyvinuli obdobný software pro všechny školy na Slovensku.

Na těchto stránkách Vám představujeme informačního systém pohodlne.info, který je určen sportovním, zájmovým a volnočasovým institucím, který nabízíme v Česku a na Slovensku. Jedná se o evidenci a komunikaci se zájemci, uchazeči, členy, včetně ekonomických služeb a různých výstupů ve formě statistik nebo legislativních výkazů spolu s možností pořádat a administrovat různé akce, plesy, výstavy apod.

Začněte s námi.

Nejste si jistí, že je pro Vás evidenční systém přínosný?

Napište nám